Just another weblog
Sunday May 19th 2019

Aranżacja dużej łazienki i kuchni

Aranżacja dużej łazienki daje ogromne pole do popisu. Można dać się ponieść wodzom fantazji i stworzyć prawdziwe domowe spa, o którym marzy przecież każdy. Na pewne zasady trzeba jednak zwracać uwagę i należy wiedzieć czym się kierować, bo choć pole manewru faktycznie jest znacznie większe to można łatwo przesadzić i uzyskać bardzo nieestetyczny efekt finalny.

Przed remontem zalecamy wybór baterii kuchennej lub wybranie uchwytu punktowego ułatwi to remont.

Polecamy: https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Akcesoria-do-zlewow-198.html

Podstawowe artykuły sanitarne

Jeśli chodzi o podstawowe artykuły sanitarne to mowa tu o tych, bez których funkcjonowanie w łazience jest po prostu niemożliwe. Zaliczają się do nich między innymi:

  • toaleta – dziś do wyboru mamy najróżniejsze warianty zarówno jeśli chodzi o rodzaj jak i o system montażu czy kolorystykę. Ma to jednak znaczenie w dużej mierze tylko estetyczne choć prawdą jest, że zestawy podtynkowe pod kątem utrzymania w czystości również są dużo lepsze.
  • wanna lub prysznic – w przypadku dużej łazienki można pozwolić sobie na zastosowanie obydwu rozwiązań. Jeśli jednak nie chcemy uzyskać efektu nadmiernego przepychu możemy zastanowić się nad wanną z obudową, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce nie rezygnując przy tym ani z relaksującej kąpieli ani tym bardziej z orzeźwiającego prysznica.
  • umywalka – niektórzy jej nie mają, ale jest to niezwykle potrzebny element wyposażenia sanitarnego w domu. Dobrze dopasowana i dobrana względem własnych potrzeb umywalka pozwoli na łatwiejsze utrzymanie higieny a co za tym idzie, lepszej troski o własne zdrowie.
  • meble i lustro – można powiedzieć, że łazienka bez lustra to nie łazienka. Nie jest to stosowana praktyka i rzadko można spotkać się z takim zjawiskiem. Meble to poniekąd trochę inna sprawa. Czasami bowiem faktycznie zdarza się, że zamiast nich montowane są na przykład półki. Warto jednak pamiętać, że dzięki zestawom meblowym można bez trudu utrzymać łazienkę w czystości nie eksponując wszystkich produktów do codziennej pielęgnacji czy środków chemicznych, które z łatwością zbierają kurz.

W dużych łazienkach można sobie pozwolić na wiele więcej, ale jak widać niezależnie od wielkości podstawowe potrzeby pozostają bez zmian.

More from category

Nowoczesne lampy do Twojego mieszkania
Nowoczesne lampy do Twojego mieszkania

Lampy są jednym z głównych elementów każdego domu i mieszkania. To nie tylko dodatek bardzo funkcjonalny oraz [Read More]

Żyrandole kryształowe – czy warto je kupić?
Żyrandole kryształowe – czy warto je kupić?

Najczęściej spotykanym źródłem światła w naszych domach i mieszkaniach jest żyrandol. Wykonywane są z bardzo [Read More]

Interesting Sites

    Archives